RODINNÉ VINAŘSTVÍ

Jaroslav Hrdina
Záhumní 1375
691 02 Velké Bílovice
Jižní Morava
Czech Republic

 

hrdina@hrdinaadcera.cz

+420 731 820 888

www.hrdinaadcera.cz

Google+

 
 
 
 

AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

Uvolnilo se několik termínů během prázdninových měsíců červenec a srpen.

 

Pokud máte zájem o ubytování posílejte své objednávky na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo volejte na číslo +420 731 820 888

 

 

Od roku 2010 nabízíme kromě řízených degustací s pohoštěním i možnost ubytování v nově zrekonstruovaném vinném sklepě ve Velkých Bílovicích,  v části Belegrady v Desátkové ulici č. p. 248. První patro sklepa poskytuje útulné prostory pro ubytování. Naším cílem při rekonstrukci sklepa bylo navození atmosféry volného a vzdušného prostoru. Nechali jsme se inspirovat skandinávskými dřevodomky a jako základní prvek jsme zvolili smrkové dřevo impregnované přírodním olejem.

 

 

APARTMÁN (DVA POKOJE, KUCHYŇ A KOUPELNA)

 

Kapacita ubytování je čtyři až šest osob. Jeden pokoj se samostatný s manželským dvojlůžkem a možností přistýlky (rozkládací pohodlný gauč). Přistýlka je dostatečně velká pro děti i dospělé. Druhá místnost má ráz "apartmá": je zde kuchyňská linka, jídelní kout a rozměrný rozkládací gauč. Kvalitní gauč českého výrobce byl zvolen jako lůžkový, je plnohodnotnou variantou klasického lůžka s matrací.

 

Ubytování Velké Bílovice - apartmán - dva pokoje, kuchyn a koupelnaˇ

 

 

VYBAVENÍ

 

V místnosti jsou umístěna také krbová kamna. Kuchyň je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou, sporákem, varnou konvicí a kávovarem. K dispozici je také nádobí na vaření, jídelní, čajový a kávový servis. Oba pokoje je možné zamknout. K oběma pokojům je možné využít samostatný vstup. Pokoj "apartmá" sousedí s další samostatnou místností pro kola, kočárek apod. Koupelna je vybavena toaletou, umyvadlem a sprchovým koutem. Je umístěna v chodbě spojující oba obytné prostory. K ubytování poskytujeme lůžkoviny včetně ložního prádla. Pro ubytované hosty jsou k dispozici ručníky.

 

Ubytování Velké Bílovice - vybavení ubytování vinný sklep

 

 

DEGUSTACE A POHOŠTĚNÍ

 

V dolní části sklepa je zařízená degustační místnost. Je také k dispozici ubytovaným hostům. Návštěvu můžete obohatit posezením s pohoštěním a řízenou degustací, výklad vede osobně vinař Jaroslav Hrdina nebo jeho dcera Iveta. Uděláme maximum pro Vaše pohodlí a spokojenost. Služby zajišťujeme sami, snažíme se, aby naši hosté přijížděli do vkusného a útulného prostředí, ochutnali výborná vína naší výroby a místní typické pokrmy. Na požádání připravíme hostům snídani podle jejich přání.

 

Ubytování Velké Bílovice - vinný sklep s degustací a pohoštěním

 

 

OKOLÍ A VÝLETY

 

Velké Bílovice jsou vhodným výchozím bodem pro objevování jihomoravského kraje. V blízkosti se nachází lednicko-valtický areál, Pavlov a Pálava, Mikulov, Klentnice a další. Všechna zajímavá místa je možné navštívit na kole. Hodinu jízdy autem leží Vídeň a Bratislava. Zkušenější cyklisté jezdí cyklostezkami až do Vídně.

 

Ubytování Velké Bílovice - okolí a výlety

 

 

CENÍK (platný k objednávkám ubytování od 1. 5. 2016)

 

DUBEN - ŘÍJEN

400 Kč / 18 EUR osoba/noc

 

 

LISTOPAD - BŘEZEN

500 Kč / 20 EUR osoba/noc

 

 

Děti do 5 let zdarma, od 6 do 12 let poloviční cena.

Při ubytování 6 osob účtujeme 350 Kč/ 14 EUR osoba/noc.

 

Pokud máte zájem o ubytování posílejte své objednávky na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo volejte na číslo +420 731 820 888

 
 
 
<